Podkategoria: Chłodnictwo

  • Dostawa suchego lodu w Łodzi »

    Dostawa suchego lodu w Łodzi realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, która dostarcza granulat w zestawach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Po wybraniu odpowiedniej dla siebie ilości suchego lodu oraz wybraniu formy zapłaty osoba zamawiająca otrzymuje mailem potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Następnie suchy lód jest pakowany do opakowania styropianowego, dzięki któremu zmniejsza się straty wynikające z sublimacji suchego lodu. Suchy lód w Łodzi dostarczany jest w 24 godziny. Granulat suchego lodu fi 16 mm można również kupić w Łodzi na miejscu. Punkt sprzedaży suchego lodu mieści się na osiedlu Łódź Polesie. Ulica Andrzeja Struga 7. Dysponujemy również opakowaniami, w których można zawieść suchy lód do domu lub firmy. Dostawy suchego lodu w Łodzi odbywa się również w większych ilościach. Dostarczamy suchy lód w kontenerach. Kontenerach izotermicznych Olivo o ładowności od 100 do 250 kg oraz większych do 500 kg granulatu.

    Data dodania: 03 10 2020 · szczegóły wpisu »
  • Konkret - Klimatyzacja Kraków - Montaż klimatyzacji Kraków »

    Od lat klimatyzacja nie ma dla nas tajemnic. Zajmujemy sie zakłądaniem klimatyzatorów przede wszystkim w mieskzniach w blokach oraz domach. Wykonujemy wszystkie prace najbardziej profesjonalnie jak to tylko możliwe. Można to potwierdzić czytając opinie o nas. Zapraszamy do kontaktu z nami lub do odwiedzenia naszej strony klima-krakow. pl

    Data dodania: 02 10 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chłodnictwo

(0), Klimatyzatory Kraków (1), (1), (0), (-2), Montaż klimatyzacji Kraków (1), (-2), (0), (1), (0), (0), Klimatyzacja Kraków (1), (-2), (1), (-1), (0), (-2), suchy lód (2), (1), (0), (0), (-1), (1), (-2), (0), (2), (2), Montaż instalacji klimatyzacji Kraków (1), granulat suchego lodu (2), (-1), kontenery izotermiczne (1), (2), (0), (1), Zakładanie klimatyzacji Kraków (1), (2), dostawa w Łodzi (1), (0), (0), (0), (-2), (0), dostawa suchego lodu (1), (0), (0), (0), opakowania styropianowe (1)

Chłodnictwo - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.