Podkategoria: Gry komputerowe

« poprzednia strona · 2
 • Gry.pl »

  gry flash to świetny przerywnik codzienności. W czasie kiedy przygotowywałem się do prawa jazdy bardzo często na moim ekranie gościł Mistrz Parkowania. Mimo jej prostoty (składa się jedynie z kulki, którą poruszał gracz oraz figur geometrycznych, które trzeba było omijać) spędziłem nad nią długie godziny. Takie gierki zazwyczaj nie mają za wiele wspólnego z rzeczywistością, ale pomagają się przygotować mentalnie do zdawania prawa jazdy, Mistrz Parkowania musi omijać wszelkie przeszkody, które mogą spowodować stłuczkę. Im więcej plansz pokonasz tym trudniejsze czeka Cię zadanie. Jakie gry dla dzieci oferowane przez giereczki. com. pl spełniają ich wymagania?. Na pewno większość to dzieci i młodzież, szczególnie chłopcy. Peanut Dash polega na jak najdalszym rzutem orzeszkiem. Wynik zaliczany jest dopiero, gdy piesek złapię orzecha. Wcielając się w bohatera gry Acorns adventure mamy za zadanie zbierać grzyby i unikać przeszkód jakie spotkamy na naszej drodze. Starsze dzieci maja wiele ambitnych planów. Część z nich chciałaby już pracować w wymarzonym zawodzie. Niestety ich wiek na to nie pozwala. Jednak różne serwisy internetowe oferują możliwość zagrania w tradycyjne szachy, szachy go, warcaby, scrablle itd. Często siedzisz godzinami przed komputerem w pracy i nie wiesz co robić? Rozwiązanie jest bardzo proste - gry internetowe. Żeby wygrać z przeciwnikiem musisz mieć spory zasób słów i posiadać odrobinę sprytu.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry online »

  Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie w nowe gry za darmo. By zagrać w gry wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Bijatyki dostarczają wielu emocji, a celem jest walka o własne życie. Kiedy Twoje dziecko dużo czasu spędza przy grach komputerowych, zadbaj o wyznaczenie określonego czasu w ciągu dnia, jaki może spędzić przed komputerem. Takie gry online dostarczają wielu emocji oraz rozrywki, na którą powinniśmy mieć czas każdego dnia. Zachęcam Cię do odwiedzenia serwisu z nowoczesnymi i bardzo wciągającymi gierkami internetowymi. Rozrywka w internecie na najwyższym poziomie. Gry internetowe to idealna rozrywka po pracy. Nic od ciebie nie wymagamy, poza chęcią dobrej zabawy. Darmowe gry be ograniczenia wieku i płci. Darmowe gry przyciągają jak magnes.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automat HotSpot Download JohnnyBet.com »

  Automat hotspot download free✓ to doskonały sposób na zrelaksowanie się i zapomnienie choć na chwilę o bolączkach i problemach dnia codziennego. Wejdź na JohnnyBet™ i pozwól sobie na odrobinę rozrywki. Zagraj na ulubionych slotach, odpręż się i ciesz życiem. Najlepsza darmowa zabawa czeka na Ciebie na stronie JohnnyBet.com.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gry Automaty na Telefon »

  Jeśli masz ochotę zagrać w gry na automatach koniecznie odwiedź SizzlingHot™✓. Na naszej stronie dowiesz się więcej na temat maszyn do grania na twoją komórkę. Teraz automaty do gry możesz mieć w swojej kieszeni, gdzie nie pójdziesz! Czy to nie wygodne? Przeczytaj więcej szczegółów I kliknij w nasz link. Do zobaczenia!

  Data dodania: 30 07 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry komputerowe

(0), (1), (-2), (0), (1), (0), (-2), gry internetowe (3), gry flash (3), (0), game (1), automat hotspot download na komputer (1), (0), (1), (0), komórkę (1), (0), gierki online (1), (0), (-1), (0), (0), gry.pl (1), (-2), (1), (1), gry online (2), (0), moje gry (2), (2), (2), telefon (1), (0), games online (1), (-2), (0), (1), gierki (2), (2), (-2), (0), gryonline (1), (0), (0), (2), automat hotspot download w internecie (1), (-2), on-line (1), (-1), (-1), flash (1), (0)

Gry komputerowe - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.