Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Garnitury ślubne »

  Dzisiaj powoli następuje powrót do starych tradycji. W okresie przedwojennym przyszli małżonkowie jednakowo dbali o swój strój ślubny. Zarówno dla Panien Młodych jak i Panów Młodych kreacje na ślub szyte były ręcznie- dzisiaj robimy tak samo. Specjalnością naszej firmy są szyte na miarę męskie garnitury ślubne. Czym się one wyróżniają? Przede wszystkim doskonałym dopasowaniem, dzięki któremu zostaną podkreślone wszystkie atuty sylwetki Pana Młodego. Ponadto nasi klienci współpracują z projektantami dzięki czemu każdy garnitur jest w pełni oryginalny i niepowtarzalny oraz zgodny z oczekiwaniami Pana Młodego.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Kraków »

  Szkoły policealne Kraków szkoli fotografów, szkoli stylistów, szkoli projektantów ubioru, szkoli aktorów i reżyserów a także innych pracowników branży artystycznej. Warto zajrzeć na stronę www jaką prowadzą KSA - szkoły policealne Kraków - i wybrać interesujący Cię kierunek! Krakowskie Szkoły Artystyczne (województwo małopolskie) oferuje różnorodne kursy z kierunków artystycznych, takich jak fotografia, moda, reżyseria, ubiór, aktorstwo, projektowanie, ubioru, choreografia, visual merchandising. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły policealnej Kraków i do przeczytania opisu kierunków, opisu planowanych zajęć na studiach, kursach, szkoleniach. Na stronie www także opis procesu rekrutacji, przyjmowania na wybrane kierunki artystyczne w Krakowie, województwo małopolskie!

  Data dodania: 13 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języków obcych w Poznaniu i Suchym Lesie - AKCENT. »

  Nauka języka niemieckiego w Poznaniu? Najlepszą ofertę posiada Szkoła Językowa Akcent. Kursy językowe dostosowane są do poziomu wiedzy, ale też i do wieku osób, które biorą w nich udział. Metody nauczania stosowane w naszej szkole stworzone zostały w oparciu o autorski system. Wnikliwe obserwacje, analizy oraz lata doświadczeń pomogły w rozwinięciu sposobów dzielenia się wiedzą. Oferujemy kompleksowe kursy językowe w Anglii, które umożliwiają szybsze przyswajanie wiedzy. SJO Akcent to nauka jezyków obcych w komfortowej atmosferze.

  Data dodania: 18 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • IRKL - firma rekrutacyjno-szkoleniowa »

  Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego ułatwia komunikację między pracodawcami, a ich potencjalnymi pracownikami. Wśród usług świadczonych przez firmę znajduje się między innymi profesjonalna rekrutacja pracowników, bazująca na innowacyjnych, autorskich metodach. Dzięki nim poszukiwanie i selekcja kandydatów na określone stanowisko przebiegają sprawnie i skutecznie. Ponadto Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego oferuje szkolenia dostosowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Pracodawcy mogą liczyć również na profesjonalne wsparcie w rozwijaniu zasobów ludzkich. Oferta kierowana do pracowników obejmuje przede wszystkim prezentację ofert pracy, zarówno w kraju jak i zagranicą. Aby praca była łatwiej dostępna Instytut organizuje również różnorodne szkolenia.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • KLP.pl »

  Streszczenia lektur są przez Was poszukiwane, takie które mieszczą najcenniejsze informacje z całej książki? Zapraszamy Was na nasz serwis klp.pl, który niesie dokładne opracowania lektur, przydatne wszystkim uczniom. Dzięki nam możecie zaznajomić się z lekturami w pigułce, których nie zdążyliście przeczytać na wyznaczony przez nauczyciela czas. Zapoznajcie się z podziałem lektur, ze względu na autorów. W dziale motywy literackie zapoznacie się z najczęstszymi motywami, które występują w wielu lekturach, dla przykładu: motyw śmierci, podróży, miłości, raju, domu, Polski oraz Polaków i dużo innych.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Dobrze wyszkolona kadra pracownicza to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Firma Best Solutions pomaga osiągnąć ten cel. Na podstawie informacji o oczekiwaniach klienta układamy indywidualny program szkoleniowy, kładąc nacisk na umiejętności praktyczne, jakie mają zdobyć jego uczestnicy. Zapewniamy szeroki wachlarz narzędzi i form pracy, a także oceny oraz raporty z realizacji zadań wdrożeniowych. Przeprowadzamy szkolenia w zakresie optymalizacji procesów, zarządzania w procesach produkcji, efektywnej organizacji spotkań, skutecznej sprzedaży, efektywności procesów biznesowych, asertywności.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

(0), (0), (-2), (-2), (2), (-1), frak (1), sklep (2), szkolenia produkcja (1), studia aktorskie (1), do (10), (0), (0), Praca w Niemczech (1), szkolenia sprzedaż (1), (0), kursy językowe w anglii (1), garnitury (1), (0), (2), Rekrutacja (1), szkoła stylizacji (1), (-2), do (10), (-2), ślubne (2), ślubu (1), DORADZTWO (2), nauka języka niemieckiego poznań (1), (2), szkolenia Bydgoszcz (1), (2), (0), (0), szkoła policealna Kraków (1), (0), (0), opracowania lektur (2), coaching szkolenia (1), (1), na (1), smoking (1), optymalizacja procesów (1), nauka jezyków obcych (1), (0), akcent (1), lean manufacturing (1), (0), męskie (1), miarę (1), (0), szkolenia biznesowe (2), do (10), (1), szkolenia (2), (-1), surdut (1), (-1), szkoła językowa (1), Praca dla Ukraińców (1), (-2), streszczenia lektur (2), (1), studia fotografia Kraków (1), (1), kursy językowe (1), (1), (0), Praca za granicą (1), (0), (0), (-2), (1), (0)

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: