Podkategoria: Budownictwo

 • Frezowanie CNC »

  Przedsiębiorstwo ZATORSKI jest dostarczycielem komponentów skrawanych oraz półfabrykatów z surowców konstrukcyjnych. Unikatowe powiązanie zasobów, wiedzy i doświadczenia tworzy zaawansowaną i kompleksowo działającą organizację, która jest uczciwym i przewidywalnym partnerem gospodarczym. Wytwarzane przez Przedsiębiorstwo prowadnice pod łańcuch, elementy formatowe, ślizgi do maszyn budowlanych, ślizgi do koparko ładowarek oraz inne części konstrukcyjne wykorzystywane są w procesach automatyzacji produkcji. Firma kooperuje z wieloma przedsiębiorstwami produkującymi żywność, farmaceutyki, środki transportu i elementy konstrukcyjne. Firma ZATORSKI jest kompetentnym partnerem w zakresie dostaw półfabrykatów. Wciąż w sprzedaży dostępne są pręty, blaty rozbiorowe i tuleje z wymienionych surowców: PA6-G, PA6, POM C, PEEK, PET, PE, PP, PTFE, PVDF, PPSU, PMMA, PEI, Tekstolit i PVC. Wszystkie elementy znajdujące się w ofercie firmy charakteryzuje wysoka jakość potwierdzona wieloma certyfikatami i aprobatami technicznymi. Siedziba Przedsiębiorstwa znajduje się się w Sochaczewie na ulicy Gawłowskiej 99. Aby odszukać witrynę internetową Przedsiębiorstwa wystarczy wpisać w google poniższe frazy: obróbka tworzyw, poliacetal, profile c stalowe, poliamid, frezowanie cnc. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windy szczecin »

  Korzystna oferta na windy Szczecin - ich montaż, serwis, naprawę, prace konserwacyjne! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Peter Lift, oferującej wysokiej jakości usługi i rozwiązania dla budynków mieszkalnych, dla biurowców, dla galerii handlowych i budynków innego przeznaczenia. W ofercie firmy Peter Lift Szczecin, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz znajdziesz zarówno windy wewnętrzne, jak i windy zewnętrzne. Windy szczecin osobowe, windy towarowe, windy dla osób niepełnosprawnych, podnośniki dla osób niepełnosprawnych a także windy domowe, homelift. Bogata oferta i sprawdzone rozwiązania do nowych budynków, adaptacje starych budynków pod montaż windy a także inne usługi - więcej informacji na stronie www firmy PeterLift oferującej windy Szczecin!

  Data dodania: 21 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Sikla Polska Sp. z o.o. »

  Sikla to firma o wieloletnim doświadczeniu, która zajmuje się dystrybucją nowoczesnych elementów konstrukcji wsporczych i mocowań dla przemysłowych instalacji użytkowych. Do zalet produktów należy ich wysoka funkcjonalność, pozwalająca na ich zastosowanie w wielu obszarach branży. Montaż komponentów jest szybki, łatwy i intuicyjny, co znacząco przyspiesza proces wyposażania budynku w wymagane instalacje. Systemy i rozwiązania oferowane przez firmę Sikla różnią się parametrami technicznymi, dzięki czemu mogą być indywidualnie dopasowane do wymagań.

  Data dodania: 28 08 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.