Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Garnitury ślubne »

  Dzisiaj powoli następuje powrót do starych tradycji. W okresie przedwojennym przyszli małżonkowie jednakowo dbali o swój strój ślubny. Zarówno dla Panien Młodych jak i Panów Młodych kreacje na ślub szyte były ręcznie- dzisiaj robimy tak samo. Specjalnością naszej firmy są szyte na miarę męskie garnitury ślubne. Czym się one wyróżniają? Przede wszystkim doskonałym dopasowaniem, dzięki któremu zostaną podkreślone wszystkie atuty sylwetki Pana Młodego. Ponadto nasi klienci współpracują z projektantami dzięki czemu każdy garnitur jest w pełni oryginalny i niepowtarzalny oraz zgodny z oczekiwaniami Pana Młodego.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia dla dzieci chojnice »

  Metody Terapeutyczne Stosowane w Pracy z Dziećmi i Młodzieżą:
  Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) którą poleca Psycholog, psychoterapia dla dzieci chojnice: Skupia się na identyfikowaniu i modyfikowaniu myśli i zachowań negatywnych.
  Terapia zabawą: Stosowana z najmłodszymi pacjentami, pozwala im wyrażać emocje i doświadczenia poprzez zabawę.
  Terapia rodzinna: Ważny składnik leczenia, szczególnie gdy problemy dziecka są związane z funkcjonowaniem rodziny.
  Terapia poznawcza dialektyczna (DBT) jaką poleca Psycholog, psychoterapia dla dzieci chojnice: Skupia się na rozwijaniu umiejętności regulacji emocji.
  Terapia psychodynamiczna: Pomaga zrozumieć głębsze procesy psychologiczne i relacje z przeszłością.
  Terapia poznawcza dla dzieci (CCT): Dostosowana do potrzeb dzieci, rozwija umiejętności radzenia sobie z myślami i emocjami.

  Data dodania: 16 02 2024 · szczegóły wpisu »
 • Odwyk, Ośrodek leczenia alkoholizmu Warszawa »

  Ośrodek odwykowy rozpoczyna proces leczenia od szczegółowej diagnozy każdego pacjenta. To etap, na którym opiera się indywidualny plan terapeutyczny. Specjaliści analizują historię uzależnienia, stan zdrowia psychicznego i fizycznego, a także kontekst życiowy, by dostosować terapię do konkretnych potrzeb.

  2. Indywidualizacja Terapii, a Odwyk, Ośrodek leczenia alkoholizmu Warszawa:
  Każdy pacjent ma unikalne doświadczenia, potrzeby i cele terapeutyczne. Dlatego kluczowe jest dostosowanie terapii do indywidualnych przypadków. Ośrodek odwykowy oferuje różnorodne podejścia terapeutyczne, aby zapewnić kompleksową opiekę dostosowaną do konkretnych wymagań każdego uczestnika programu. Zapraszamy na odwyk, Ośrodek leczenia alkoholizmu Warszawa!

  Data dodania: 12 12 2023 · szczegóły wpisu »
 • Anlaya - Klinika Medycyny Estetycznej »

  Aby zabiegi wykonywane w klinice medycyny estetycznej były skuteczne, muszą być realizowane przez odpowiednich specjalistów przy użyciu dedykowanego wyposażenia. Rozbudowaną ofertą w tym zakresie odznacza się Anlaya. Jej specjaliści sprawnie przeprowadzają zróżnicowane procedury z zakresu kosmetologii i dermatologii, które mogą zapewnić zauważalne rezultaty w modelowaniu sylwetki, ujędrnianiu ciała czy kondycjonowaniu cery. Gabinet oferuje liczne metody usuwania zmarszczek, przebarwień, rozstępów czy cellulitu.

  Data dodania: 29 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Problem z układem krwionośnym i limfatycznym »

  Poprzez manipulację tkanek miękkich, masaż poprawia krążenie krwi i limfy, co przyczynia się do lepszej dostawy tlenu i składników odżywczych do tkanek. Ponadto, masaż stymuluje układ nerwowy, co wpływa na relaksację i redukcję stresu. Inne korzyści to zmniejszenie napięcia mięśniowego, złagodzenie bólu, poprawa elastyczności i zakresu ruchu oraz wzrost energii i witalności. Problem z układem krwionośnym i limfatycznym - na to najlepszy jest masaż Warszawa! Zapisz się na masaż jeśli masz problem z układem krwionośnym i limfatycznym!

  Data dodania: 12 07 2023 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz aktualne trendy »

  Bursztyn jaki sprzedaje Tibuki ma wiele właściwości, które sprawiają, że jest bardzo ceniony w różnych dziedzinach. Przede wszystkim ma on działanie antybakteryjne, co oznacza, że może pomóc w zwalczaniu różnych infekcji i chorób. Ponadto bursztyn - zobacz aktualne trendy w Tibuki - jest antyseptyczny i przeciwzapalny, co sprawia, że jest skuteczny w walce z chorobami skórnymi, takimi jak trądzik czy egzema. Zobacz aktualne trendy w biżuterii - odwiedź sklep Tibuki!

  Data dodania: 16 02 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda

usuwanie blizn (1), ślubu (1), (0), surdut (1), (-1), (1), na (1), (0), (2), ślubne (2), (-2), (2), (0), massage Warsaw (1), (-2), dobry masaż tajski Warszawa (1), (-1), laserowe usuwanie owłosienia (1), (0), (0), (0), (0), garnitury (1), (-2), (0), (0), Odwyk (1), (1), (0), smoking (1), (1), Gabinet psychoterapeutyczny w Chojnicach (1), biżuteria z bursztynem (1), miarę (1), (0), (0), broszki z bursztynem (1), męskie (1), (-2), Psycholog chojnice (1), (0), (-1), (0), (1), (1), (2), (-2), Monika Szopińska (1), sklep (2), (1), do (10), kolie (1), (-2), Ośrodek leczenia alkoholizmu Warszawa (1), klinika medycyny estetycznej (1), (2), frak (1), kolczyki bursztyn (1), do (10), broszki (1), (0), (0), Nieustanne wsparcie (1), do (10), (0), usuwanie rozstępów (1)

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: